Bloghttp://ivanzemko.blog.sme.sk/rssblog.sme.skblog@sme.skskLúštim (ivanzemko) Wed, 28 Apr 2010 15:02:00 +0200http://ivanzemko.blog.sme.sk/c/227140/Lustim.html?ref=rssČiny (ivanzemko) Mon, 19 Apr 2010 15:08:23 +0200http://ivanzemko.blog.sme.sk/c/226310/Ciny.html?ref=rssSnívajúc (ivanzemko) Wed, 14 Apr 2010 13:23:29 +0200http://ivanzemko.blog.sme.sk/c/225780/Snivajuc.html?ref=rssV prestrojení (ivanzemko) Tue, 06 Apr 2010 14:12:00 +0200http://ivanzemko.blog.sme.sk/c/224988/V-prestrojeni.html?ref=rssTy (ivanzemko) Sun, 04 Apr 2010 12:06:22 +0200http://ivanzemko.blog.sme.sk/c/224819/Ty.html?ref=rssÚkryt (ivanzemko) Thu, 01 Apr 2010 10:14:37 +0200http://ivanzemko.blog.sme.sk/c/224571/Ukryt.html?ref=rssV našej kuchyni (ivanzemko) Wed, 31 Mar 2010 11:07:14 +0200http://ivanzemko.blog.sme.sk/c/224455/V-nasej-kuchyni.html?ref=rssJa som len (ivanzemko) Sun, 28 Mar 2010 12:54:07 +0200http://ivanzemko.blog.sme.sk/c/224140/Ja-som-len.html?ref=rssPozvanie (ivanzemko) Sat, 27 Mar 2010 12:47:14 +0100http://ivanzemko.blog.sme.sk/c/224056/Pozvanie.html?ref=rssUž dlhší čas (ivanzemko) Fri, 26 Mar 2010 14:47:20 +0100http://ivanzemko.blog.sme.sk/c/223974/Uz-dlhsi-cas.html?ref=rssVibrácie (ivanzemko) Thu, 25 Mar 2010 10:09:02 +0100http://ivanzemko.blog.sme.sk/c/223824/Vibracie.html?ref=rssV hmle... (ivanzemko)Svoju púť poetickou časťou tohto blogu začnem nie veľmi veselo... Postupne pridám aj veselšie, či možno krajšie alebo lepšie... (ako pre koho).Wed, 24 Mar 2010 09:58:27 +0100http://ivanzemko.blog.sme.sk/c/223727/V-hmle.html?ref=rss